Nekonečné pracovné listy na sčítanie a odčítanie pod sebou s prechodom cez 10 aj s výsledkami

Predmet:
Ročník:
3., 4., 5.
Počet strán:
3
Veľkosť: 36.47 KB
Typ súboru: xlsx
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
30. 11. 2023
Zdieľať:

Program v Exceli na NEKONEČNÉ pracovné listy na tému sčítanie a odčítanie do 1 000 s prechodom cez základ 10.

V spodnej časti sú výsledky. Výborné na sebakontrolu žiakov, začínajú s ohnutým papierom - výsledky nevidia, potom si sami skontrolujú. 

Pracovný list v prvej záložke je na sčítanie, druhý len na odčítanie a tretia záložka na tréning obidvoch, sčítanie aj odčítanie (36 príkladov na jednej stránke).

Po vytlačení stlačte NEULOŽIŤ a po novom otvorení súboru sa objavia úplne nové príklady. (K predchádzajúcim testom sa už nemôžete vrátiť.)

Nekonečné pracovné listy na sčítanie a odčítanie pod sebou s prechodom cez 10 aj s výsledkami Nekonečné pracovné listy na sčítanie a odčítanie pod sebou s prechodom cez 10 aj s výsledkami
Program v Exceli na NEKONEČNÉ pracovné listy na tému sčítanie a odčítanie do 1 000 s prechodom cez základ 10. V spodnej časti sú výsledky. Výborné na sebakontrolu žiakov, začínajú s ohnutým papierom - výsledky nevidia, potom si sami skontrolujú.  Pracovný list v prvej záložke je na sčítanie, druhý len na odčítanie a tretia záložka na tréning obidvoch, sčítanie aj odčítanie (36 príkladov na jednej stránke). Po vytlačení stlačte NEULOŽIŤ a po novom otvorení súboru sa objavia úplne nové príklady. (K predchádzajúcim testom sa už nemôžete vrátiť.)
94581
Matematika>Pracovné listy>Testy a písomky>3.>4.>5.
3.00