Trojzložkové karty - Farby, tvary a čísla do 10

Počet strán:
16
Veľkosť: 1.28 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
18. 4. 2024
Zdieľať:

Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Farby, tvary a čísla.

Karty ako celok sú určené pre deti, ktoré začínajú čítať. Avšak, karty s obrázkami bez textu, sú vhodné i pre menšie deti. Cieľom trojzložkových kariet je budovať a rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa hravou nenútenou formou. Pre staršie deti sú skvelou pomôckou na tréning čítania. Text je písaný veľkými tlačenými písmenami.

Súbor tvoria 3 druhy kariet: karty s obrázkom a textom, karty iba s obrázkom a karty iba s textom. Každá téma obsahuje aj jednu nadradenú kartu, na ktorej sa nachádzajú všetky obrázky danej témy (skupiny). Karty si treba najprv vystrihnúť.
Návod: Rozložíme karty, na ktorých je iba obrázok tak, aby vedľa každej bola medzera na kontrolnú kartu (=karta s obrázkom aj textom zároveň). Potom rozložíme karty iba s textom. Dieťa ich postupne číta a priraďuje k obrázkom. Na záver dieťa priradí kontrolné karty a skontroluje správnosť.
Fialová farba je na kartách dvakrát z dôvodu kompatibility s anglickou verziou týchto kariet (1x fialová/purpurová = purple, 1x fialová/s modrým nádychom = violet)

Tento súbor je vo formáte PDF, na 16-tich stranách obsahuje 12 základných farieb, 5 základných tvarov: kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, hviezda a čísla od 0 do 10. Všetky ilustrácie sú naše autorské kresby.

Ďalšie produkty od autora dvojjazycne

111167
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Triedenie ovocia a zeleniny do správnych košíkov. PDF určené len na osobné použitie. Môžete si vytlačiť neobmedzený
0.00 €
118438
Slovenský Jazyk
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Ako zmysluplne zabaviť škôlkara? Skúste našu knihu úloh na tému ovocie a zelenina. 24 strán: 1x obálka, 2x obrázkový
2.30 €
120440
Anglický jazyk
Batoľa (1 -3), MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., Špeciálna pedagogika
Trojzložkové karty
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Farby, tvary a čísla/Colours, shapes and numbers
2.10 €
120442
Anglický jazyk
Batoľa (1 -3), MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Trojzložkové karty
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Colours, shapes and numbers. Tento súbor je vo
1.30 €
Trojzložkové karty - Farby, tvary a čísla do 10 Trojzložkové karty - Farby, tvary a čísla do 10
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Farby, tvary a čísla. Karty ako celok sú určené pre deti, ktoré začínajú čítať. Avšak, karty s obrázkami bez textu, sú vhodné i pre menšie deti. Cieľom trojzložkových kariet je budovať a rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa hravou nenútenou formou. Pre staršie deti sú skvelou pomôckou na tréning čítania. Text je písaný veľkými tlačenými písmenami. Súbor tvoria 3 druhy kariet: karty s obrázkom a textom, karty iba s obrázkom a karty iba s textom. Každá téma obsahuje aj jednu nadradenú kartu, na ktorej sa nachádzajú všetky obrázky danej témy (skupiny). Karty si treba najprv vystrihnúť. Návod: Rozložíme karty, na ktorých je iba obrázok tak, aby vedľa každej bola medzera na kontrolnú kartu (=karta s obrázkom aj textom zároveň). Potom rozložíme karty iba s textom. Dieťa ich postupne číta a priraďuje k obrázkom. Na záver dieťa priradí kontrolné karty a skontroluje správnosť. Fialová farba je na kartách dvakrát z dôvodu kompatibility s anglickou verziou týchto kariet (1x fialová/purpurová = purple, 1x fialová/s modrým nádychom = violet) Tento súbor je vo formáte PDF, na 16-tich stranách obsahuje 12 základných farieb, 5 základných tvarov: kruh, trojuholník, štvorec, obdĺžnik, hviezda a čísla od 0 do 10. Všetky ilustrácie sú naše autorské kresby.
120401
Slovenský Jazyk>Grafomotorika>Výtvarná výchova>Trojzložkové karty>Batoľa (1 -3)>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>1.>Špeciálna pedagogika>Farby>Geometrické tvary
1.30