Peter a Vlk - MEGA SÚBOR

Počet strán:
Veľkosť: 19.39 MB
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
9. 9. 2023
Cena:
40.00 € vr. DPH
Zdieľať:

Peter a Vlk. Hudobná rozprávka ktorú skomponoval Sergej Prokofiev v roku 1936 pre symfonický orchester a hlavne pre deti, ktoré sa prostredníctvom skladby zoznámia s hudobnými nástrojmi hravou formou. Táto hudobná rozprávka je súčasťou výchovných koncertov po celom svete. Práca s touto hudobnou rozprávkou bude stále aktuálna, určite sa už mnohý z vás  zúčastnili  so svojími žiakmi tohto výchovného koncertu. Materiály vám poslúžia počas celej učiteľskej kariéry. Investícia ktorá sa určite oplatí. Hudobné ukážky alebo celú skladbu je dnes jednoducho nájsť na You Tube.

MEGA súbor obsahuje 25 súborov! k práci so skladbou. Pracovné listy na priraďovanie, spájanie, doplňovanie, strihanie, lepenie, k počúvaniu hudby, prácou s rytmom, testy, záložky, hry, priraďovacie karty, plagáty,  náučné omaľovanky.......... a čerešničku na záver eBook príbehu s textom a  farebnými ilustráciami!

Ukážky nájdete TU

Peter a Vlk - ukážky Mega súboru - | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Ďalšie produkty od autora Tatiana Turner

3256
Anglický jazyk
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
CVC word is a word made up of 3 letters – a consonant, then a vowel, and then another consonant. Deti sa zvyčajne
1.00 €
6001
Grafomotorika
Omaľovánka
Veselý deň s rodinkou pudlíka Otíka. 30 obrázkov v súbore postačí pre celú triedu. Obrázky znázorňujú rôzne činnosti ako
2.00 €
1021
Anglický jazyk
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Názov povolania pod obrázkom je v anglickom jazyku. Spolu 32 povolaní. Karty si vystrihni, prelož napoly, zlep a získaš
1.00 €
903
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Pracovné listy a materiál k téme Slávni Hudobní Skladatelia. Súbor obsahuje 3 Skladateľov z obdobia Klasicizmu Spolu 8
2.00 €
Peter a Vlk - MEGA SÚBOR Peter a Vlk - MEGA SÚBOR
Peter a Vlk. Hudobná rozprávka ktorú skomponoval Sergej Prokofiev v roku 1936 pre symfonický orchester a hlavne pre deti, ktoré sa prostredníctvom skladby zoznámia s hudobnými nástrojmi hravou formou. Táto hudobná rozprávka je súčasťou výchovných koncertov po celom svete. Práca s touto hudobnou rozprávkou bude stále aktuálna, určite sa už mnohý z vás  zúčastnili  so svojími žiakmi tohto výchovného koncertu. Materiály vám poslúžia počas celej učiteľskej kariéry. Investícia ktorá sa určite oplatí. Hudobné ukážky alebo celú skladbu je dnes jednoducho nájsť na You Tube. MEGA súbor obsahuje 25 súborov! k práci so skladbou. Pracovné listy na priraďovanie, spájanie, doplňovanie, strihanie, lepenie, k počúvaniu hudby, prácou s rytmom, testy, záložky, hry, priraďovacie karty, plagáty,  náučné omaľovanky.......... a čerešničku na záver eBook príbehu s textom a  farebnými ilustráciami! Ukážky nájdete TU Peter a Vlk - ukážky Mega súboru - | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)
75541
Hudobná výchova>Didaktické hry>Trojzložkové karty>Pracovné listy>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00