3-part cards: Colours, shapes and numbers

Počet strán:
16
Veľkosť: 1.25 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
18. 4. 2024
Zdieľať:

Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Colours, shapes and numbers.

Tento súbor je vo formáte PDF, na 16-tich stranách obsahuje 12 základných farieb, 5 základných tvarov: kruh/circle, trojuholník/triangle, štvorec/square, obdĺžnik/rectangle, hviezda/star a čísla od 0 do 10. Obsahuje anglickú verziu. V ponuke máme tiež slovenskú verziu i slovensko-anglickú verziu. Pred kúpou si prosím zvážte, ktorá verzia Vám najviac vyhovuje.

Karty ako celok sú určené pre deti, ktoré začínajú čítať. Avšak, karty s obrázkami bez textu, sú vhodné i pre menšie deti. Cieľom trojzložkových kariet je budovať a rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa v anglickom jazyku hravou nenútenou formou. Pre staršie deti sú skvelou pomôckou na tréning čítania. Text je písaný veľkými tlačenými písmenami.

Súbor tvoria 3 druhy kariet: karty s obrázkom a textom, karty iba s obrázkom a karty iba s textom. Každá téma obsahuje aj jednu nadradenú kartu, na ktorej sa nachádzajú všetky obrázky danej témy (skupiny). Karty si treba najprv vystrihnúť.
Návod: Rozložíme karty, na ktorých je iba obrázok tak, aby vedľa každej bola medzera na kontrolnú kartu (= karta s obrázkom aj textom zároveň). Potom rozložíme karty iba s textom. Dieťa ich postupne číta a priraďuje k obrázkom. Na záver dieťa priradí kontrolné karty a skontroluje správnosť.

 Všetky ilustrácie sú naše autorské kresby.

Ďalšie produkty od autora dvojjazycne

120440
Anglický jazyk
Batoľa (1 -3), MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., Špeciálna pedagogika
Trojzložkové karty
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Farby, tvary a čísla/Colours, shapes and numbers
2.10 €
125786
Anglický jazyk
MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Špeciálna pedagogika
Štipcovanie
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše kartičky na štipcovanie na tému Colours, shapes and numbers (0-20). Tento
2.50 €
120401
Slovenský Jazyk
Batoľa (1 -3), MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., Špeciálna pedagogika
Trojzložkové karty
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Farby, tvary a čísla. Karty ako celok sú určené pre
1.30 €
118438
Slovenský Jazyk
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Ako zmysluplne zabaviť škôlkara? Skúste našu knihu úloh na tému ovocie a zelenina. 24 strán: 1x obálka, 2x obrázkový
2.30 €
3-part cards: Colours, shapes and numbers 3-part cards: Colours, shapes and numbers
Ako zmysluplne zabaviť dieťa? Skúste naše trojzložkové karty na tému Colours, shapes and numbers. Tento súbor je vo formáte PDF, na 16-tich stranách obsahuje 12 základných farieb, 5 základných tvarov: kruh/circle, trojuholník/triangle, štvorec/square, obdĺžnik/rectangle, hviezda/star a čísla od 0 do 10. Obsahuje anglickú verziu. V ponuke máme tiež slovenskú verziu i slovensko-anglickú verziu. Pred kúpou si prosím zvážte, ktorá verzia Vám najviac vyhovuje. Karty ako celok sú určené pre deti, ktoré začínajú čítať. Avšak, karty s obrázkami bez textu, sú vhodné i pre menšie deti. Cieľom trojzložkových kariet je budovať a rozšíriť slovnú zásobu dieťaťa v anglickom jazyku hravou nenútenou formou. Pre staršie deti sú skvelou pomôckou na tréning čítania. Text je písaný veľkými tlačenými písmenami. Súbor tvoria 3 druhy kariet: karty s obrázkom a textom, karty iba s obrázkom a karty iba s textom. Každá téma obsahuje aj jednu nadradenú kartu, na ktorej sa nachádzajú všetky obrázky danej témy (skupiny). Karty si treba najprv vystrihnúť. Návod: Rozložíme karty, na ktorých je iba obrázok tak, aby vedľa každej bola medzera na kontrolnú kartu (= karta s obrázkom aj textom zároveň). Potom rozložíme karty iba s textom. Dieťa ich postupne číta a priraďuje k obrázkom. Na záver dieťa priradí kontrolné karty a skontroluje správnosť.  Všetky ilustrácie sú naše autorské kresby.
120442
Anglický jazyk>Cudzie jazyky>Trojzložkové karty>Batoľa (1 -3)>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Farby>Geometrické tvary
1.30