Bojovka Karlík a stratení domáci miláčikovia

Počet strán:
21
Veľkosť: 36.11 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
26. 10. 2023
Zdieľať:

Dobrodružná bojovka v ktorej sa deti už od 3 rokov zoznámia s najbežnejšími domácimi miláčikmi. Podarí sa utečené zvieratká vrátiť s pomocou malých hráčov späť do domčekov?

  vek cca 3 – 10 rokov
• prostredie doma aj vonku
• zoznámenie s najbežnejšími domácimi miláčikmi
• 15 logických i pohybových úloh, úvodný a záverečný list, šifra
• hra je vhodná aj ako samoobslužný chodník do terénu
 

Karlíkovi sa jedno pondelkové ráno stala nemilá vec - výbehy a klietky od všetkých maznáčikov našiel otvorené a zvieratká nikde! Podarí sa mu ich spoločne s kamarátkou Eliškou všetky nájsť a vrátiť do domčekov skôr, než bude neskoro?

 

15 stanovíšť obsahujúcich pohybovú, logickú či vedomostnú úlohu, zaujímavosť o danom zvierati i šifru, vďaka ktorej sa dozvie názov posledného netradičného maznáčika.
Vďaka bojovke získajú hravou formou mnoho nových vedomostí, zažijú srandu i spoluprácu a naštartujú úvahy a rozhovory na tému chovu a starostlivosti o domácich miláčikoch.
Pre usporiadateľov je výhodou naozaj jednoduchá príprava – po tlači už len nastrihanie dvoch obrázkov na puzzle a môžete hrať!
S najmladšími deťmi (3-5 rokov) môžete len objavovať zvieratká a plniť úlohy a šifrou a
zaujímavosťami sa nezaťažovať, so staršími deťmi si prečítajte aj zaujímavosti o každom zvierati a zapíšte šifru. Vďaka nej
na konci zistí názov posledného utečeného maznáčika.
  (21 strán A4)
TIP: Pokiaľ nejaké zvieratko doma máte, alebo o tom uvažujete, táto hra je pre vás ako stvorená :)

Ďalšie produkty od autora Petra Zlámalová

84407
Prvouka
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1.
Omaľovánka
Tiež milujete jar? :) Rozžiarte ju deťom originálnou hrou! Multifunkčná bojovka pre najmenších je plná krásnych obrázkov
3.99 €
76167
Prvouka
MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2.
Didaktické hry
Kartičky Praveká rozcvička sú univerzálna hra, s ktorou si užijete zábavu nielen pri klasickej rozcvičke, ale aj na
3.49 €
76478
Prvouka
MŠ, MŠ - predškoláci
Didaktické hry
Táto bojovka zoznámi s témou praveku malých hráčov už od 3 rokov. Zábavným a interaktívnym spôsobom ukáže postupnosť
3.99 €
84404
Prírodoveda
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tučniaci sú fascinujúce stvorenia! Dajte deťom vďaka tejto vzdelávacej i zábavnej bojovke nahliadnuť do ich života. Pre
4.99 €
Bojovka Karlík a stratení domáci miláčikovia Bojovka Karlík a stratení domáci miláčikovia
Dobrodružná bojovka v ktorej sa deti už od 3 rokov zoznámia s najbežnejšími domácimi miláčikmi. Podarí sa utečené zvieratká vrátiť s pomocou malých hráčov späť do domčekov?   vek cca 3 – 10 rokov • prostredie doma aj vonku • zoznámenie s najbežnejšími domácimi miláčikmi • 15 logických i pohybových úloh, úvodný a záverečný list, šifra • hra je vhodná aj ako samoobslužný chodník do terénu   Karlíkovi sa jedno pondelkové ráno stala nemilá vec - výbehy a klietky od všetkých maznáčikov našiel otvorené a zvieratká nikde! Podarí sa mu ich spoločne s kamarátkou Eliškou všetky nájsť a vrátiť do domčekov skôr, než bude neskoro?   15 stanovíšť obsahujúcich pohybovú, logickú či vedomostnú úlohu, zaujímavosť o danom zvierati i šifru, vďaka ktorej sa dozvie názov posledného netradičného maznáčika. Vďaka bojovke získajú hravou formou mnoho nových vedomostí, zažijú srandu i spoluprácu a naštartujú úvahy a rozhovory na tému chovu a starostlivosti o domácich miláčikoch. Pre usporiadateľov je výhodou naozaj jednoduchá príprava – po tlači už len nastrihanie dvoch obrázkov na puzzle a môžete hrať! S najmladšími deťmi (3-5 rokov) môžete len objavovať zvieratká a plniť úlohy a šifrou a zaujímavosťami sa nezaťažovať, so staršími deťmi si prečítajte aj zaujímavosti o každom zvierati a zapíšte šifru. Vďaka nej na konci zistí názov posledného utečeného maznáčika.   (21 strán A4) TIP: Pokiaľ nejaké zvieratko doma máte, alebo o tom uvažujete, táto hra je pre vás ako stvorená :)
84406
Prírodoveda>Prvouka>Didaktické hry>Omaľovánka>Ostatné>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>ZŠ – 1. STUPEŇ>Prázdniny>Živočíchy>Cicavce
3.99