BOJOVKA TUČNIACI

Kategória:
Počet strán:
13
Veľkosť: 32.35 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
16. 1. 2024
Zdieľať:

Tučniaci sú fascinujúce stvorenia!

Dajte deťom vďaka tejto vzdelávacej i zábavnej bojovke nahliadnuť do ich života. Pre starších sú na každej stránke doplňujúce informácie v ktorých hľadajú odpoveď na otázku do tajenky. Ako bonus 4x puzzle prúžky s roztomilými tučniakmi :)

 • vek cca 4 - 12 rokov
 • prostredie vo vnútri aj vonku
 • počet hráčov 1 – 20
 • vzdelávanie aj zábava, bonus: puzzle prúžky

Deti vďaka bojovke získajú základné povedomie o biológii a spôsobe života tučniakov. Pri každej karte ich čaká aj zaujímavá pohybová, postrehová či logická úloha a na konci samozrejme vylúštenie tajenky a prekvapenie :-)

Súbor Tučniacej bojovky obsahuje:

 • Úvodný list s výzvou
 • 7 stanovíšť s úlohami
 • materiály k úlohám
 • tajenka pre staršie deti alebo pre spoluprácu s rodičmi
 • záverečný list s poďakovaním
 • 4 x puzzle prúžky pre ďalšiu zábavu
 • návod na prípravu a realizáciu
 • celkom 15 strán A4 v pdf k vlastnej tlači
 • Odborné informácie som čerpala z webu www.penguinsworld.cz, kde tiež nájdete množstvo ďalších zaujímavostí, tipov na knihy, videá a dokumenty.

Tučniakov mám rada už od doby, čo sa do nich zamilovala dcérka, a čo sme ich pozorovali v ZOO, ale čím viac o nich viem, tým viac obdivujem ich aj múdru prírodu ako celok. Nadchnem aj vaše štuple cez túto originálnu bojovku. :-)

Ďalšie produkty od autora Petra Zlámalová

84406
Prírodoveda
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Dobrodružná bojovka v ktorej sa deti už od 3 rokov zoznámia s najbežnejšími domácimi miláčikmi. Podarí sa utečené
3.99 €
85170
Nepriradené k predmetu
MŠ - predškoláci, Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, pochvaly
Ktorú bojovku si praje každé dievčatko? Predsa tú s morskou pannou! :) Kúzelný perlový náhrdelník morskej panny Meriel
3.99 €
75134
Dejepis
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí
Didaktické hry
Obľúbené kartičky na štipcovanie s témou praveku budú deti baviť aj mnohostranne rozvíjať! vek 3 - 6r. rozvoj jemnej
1.99 €
84407
Prvouka
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1.
Omaľovánka
Tiež milujete jar? :) Rozžiarte ju deťom originálnou hrou! Multifunkčná bojovka pre najmenších je plná krásnych obrázkov
3.99 €
BOJOVKA TUČNIACI BOJOVKA TUČNIACI
Tučniaci sú fascinujúce stvorenia! Dajte deťom vďaka tejto vzdelávacej i zábavnej bojovke nahliadnuť do ich života. Pre starších sú na každej stránke doplňujúce informácie v ktorých hľadajú odpoveď na otázku do tajenky. Ako bonus 4x puzzle prúžky s roztomilými tučniakmi :) vek cca 4 - 12 rokov prostredie vo vnútri aj vonku počet hráčov 1 – 20 vzdelávanie aj zábava, bonus: puzzle prúžky Deti vďaka bojovke získajú základné povedomie o biológii a spôsobe života tučniakov. Pri každej karte ich čaká aj zaujímavá pohybová, postrehová či logická úloha a na konci samozrejme vylúštenie tajenky a prekvapenie :-) Súbor Tučniacej bojovky obsahuje: Úvodný list s výzvou 7 stanovíšť s úlohami materiály k úlohám tajenka pre staršie deti alebo pre spoluprácu s rodičmi záverečný list s poďakovaním 4 x puzzle prúžky pre ďalšiu zábavu návod na prípravu a realizáciu celkom 15 strán A4 v pdf k vlastnej tlači Odborné informácie som čerpala z webu www.penguinsworld.cz, kde tiež nájdete množstvo ďalších zaujímavostí, tipov na knihy, videá a dokumenty. Tučniakov mám rada už od doby, čo sa do nich zamilovala dcérka, a čo sme ich pozorovali v ZOO, ale čím viac o nich viem, tým viac obdivujem ich aj múdru prírodu ako celok. Nadchnem aj vaše štuple cez túto originálnu bojovku. :-)
84404
Prírodoveda>Prvouka>Didaktické hry>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima>Živočíchy>Vtáci
4.99