PREBÚDZANIE JARI

Téma:
Počet strán:
27
Veľkosť: 34.62 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
24. 10. 2023
Zdieľať:

Tiež milujete jar? :)

Rozžiarte ju deťom originálnou hrou!

Multifunkčná bojovka pre najmenších je plná krásnych obrázkov, autorských básničiek, postrehov, hľadania, pohybu... Za bojovkou sa vydajte von a ďalšie 3 hry si užite doma. Okrem tlačených materiálov už budete potrebovať len ceruzku/pastelky, špagát a malú dobrotu na koniec :)

vek: 2-7 rokov

prostredie: vonku aj doma

pomôcky: pastelky, povrázok, pet vršky (papierové kolieska)

bonus: 3 hry na doma

 
Slniečko v úvodnom liste pozýva svojich malých priateľov na pomoc s prebúdzaním prírody po zime.
 
Deti navštívia celkom 14 stanovíšť, na ktorých budú prebúdzať zvieratká, rastliny a prírodu básničkami a plniť pohybové a vedomostné úlohy. Každú "prebudenú" súčasť prírody si tiež nájdu a vyfarbia vo vo svojom hľadacom archu. Keď bude celá krajinka na archu vyfarbená, znamená to pre odvážnych hráčov poslednú úlohu od slniečka a poklad Obrázok odobraný.
Hrať môžete ako s jedným dieťaťom, tak so skupinkou súrodencov či triedou v škôlke.
 
Na vonkajšiu bojovku potom môžete doma nadviazať jarným pexesom, hrou na priraďovanie básničiek a akčnou obrázkovou hľadačkou - materiály k týmto ďalším trom hrám sú súčasťou súboru.

Všetko potrebné podrobne popisujem v návode.
Súbor má celkom 28 strán A4.
 
 
Jarnému hraniu zdar!

Ďalšie produkty od autora Petra Zlámalová

84406
Prírodoveda
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Dobrodružná bojovka v ktorej sa deti už od 3 rokov zoznámia s najbežnejšími domácimi miláčikmi. Podarí sa utečené
3.99 €
76167
Prvouka
MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2.
Didaktické hry
Kartičky Praveká rozcvička sú univerzálna hra, s ktorou si užijete zábavu nielen pri klasickej rozcvičke, ale aj na
3.49 €
75134
Dejepis
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí
Didaktické hry
Obľúbené kartičky na štipcovanie s témou praveku budú deti baviť aj mnohostranne rozvíjať! vek 3 - 6r. rozvoj jemnej
1.99 €
76478
Prvouka
MŠ, MŠ - predškoláci
Didaktické hry
Táto bojovka zoznámi s témou praveku malých hráčov už od 3 rokov. Zábavným a interaktívnym spôsobom ukáže postupnosť
3.99 €
PREBÚDZANIE JARI PREBÚDZANIE JARI
Tiež milujete jar? :) Rozžiarte ju deťom originálnou hrou! Multifunkčná bojovka pre najmenších je plná krásnych obrázkov, autorských básničiek, postrehov, hľadania, pohybu... Za bojovkou sa vydajte von a ďalšie 3 hry si užite doma. Okrem tlačených materiálov už budete potrebovať len ceruzku/pastelky, špagát a malú dobrotu na koniec :) vek: 2-7 rokov prostredie: vonku aj doma pomôcky: pastelky, povrázok, pet vršky (papierové kolieska) bonus: 3 hry na doma   Slniečko v úvodnom liste pozýva svojich malých priateľov na pomoc s prebúdzaním prírody po zime.   Deti navštívia celkom 14 stanovíšť, na ktorých budú prebúdzať zvieratká, rastliny a prírodu básničkami a plniť pohybové a vedomostné úlohy. Každú "prebudenú" súčasť prírody si tiež nájdu a vyfarbia vo vo svojom hľadacom archu. Keď bude celá krajinka na archu vyfarbená, znamená to pre odvážnych hráčov poslednú úlohu od slniečka a poklad Obrázok odobraný. Hrať môžete ako s jedným dieťaťom, tak so skupinkou súrodencov či triedou v škôlke.   Na vonkajšiu bojovku potom môžete doma nadviazať jarným pexesom, hrou na priraďovanie básničiek a akčnou obrázkovou hľadačkou - materiály k týmto ďalším trom hrám sú súčasťou súboru. Všetko potrebné podrobne popisujem v návode. Súbor má celkom 28 strán A4.     Jarnému hraniu zdar!
84407
Prvouka>Vlastiveda>Výtvarná výchova>Omaľovánka>Pracovné listy>Ostatné>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>1.>Jar>Hmyz>Vtáci
3.99