Maxi sudoku

Kategória:
Počet strán:
38
Veľkosť: 72.25 MB
Typ súboru: pdf
Nahrané:
Naposledy upravené:
9. 7. 2024
Zdieľať:

Ďakujem, že ste si vybrali moje materiály. Dúfam, že sa žiakom budú páčiť. V tomto dokumente nájdete maxi sudoku s rôznymi motívmi, ktoré pomáha rozvíjať logické myslenie u detí. Vhodné je použiť ho počas vyučovania v rôznych predmetoch, alebo aj cez prestávky, v ŠKD, v MŠ.

Súbor obsahuje dva úvodné listy, 28 listov so sudoku, 8 listov s podložkami.

Sudoku je vhodné vytlačiť vo formáte A4 a zalaminovať ho. Na sudoku je možné prilepiť magnetickú pásku, alebo suchý zips a tak použiť aj vo zvislej polohe. Vybraný motív a podložky je potrebné vytlačiť 4X. Podložky zlepiť, alebo umiestniť tesne vedľa seba. Obrázky rozstrihať po jednom. Deti môžu hrať sudoku na tabuli, na lavici, na koberci, ... 

Motívy sudoku: delenie ovocia a zeleniny, počasie, živočíchy, oblečenie, doprava, ročné obdobia, Slovensko, záchranné zložky, klíčenie semien, podmienky života rastlín, životný cyklus žaby a motýľa a iné.  

Prajem príjemnú zábavu.

Ďalšie produkty od autora Františka Čakurdová

78202
Matematika
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba triedy
Materiál vhodný pri výučbe násobenia a delenia, pri vyvodení učiva ako názorná pomôcka aj plagát v triede. Je možné
1.20 €
62122
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba triedy
Rekvizity vhodné napríklad na prednes v anglickom jazyku.
0.00 €
73983
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba triedy
Materiál vhodný na výučbu matematiky. Delenie na rovnaké časti a zavedenie pojmu zlomok môže byť dobrou pomôckou na
1.80 €
72463
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba triedy
Materiál určený na výučbu geometrie. Obsahuje rovinné útvary a ich vlastnosti (štvorec, obdĺžnik, trojuholník, kruh
2.20 €
Maxi sudoku Maxi sudoku
Ďakujem, že ste si vybrali moje materiály. Dúfam, že sa žiakom budú páčiť. V tomto dokumente nájdete maxi sudoku s rôznymi motívmi, ktoré pomáha rozvíjať logické myslenie u detí. Vhodné je použiť ho počas vyučovania v rôznych predmetoch, alebo aj cez prestávky, v ŠKD, v MŠ.Súbor obsahuje dva úvodné listy, 28 listov so sudoku, 8 listov s podložkami.Sudoku je vhodné vytlačiť vo formáte A4 a zalaminovať ho. Na sudoku je možné prilepiť magnetickú pásku, alebo suchý zips a tak použiť aj vo zvislej polohe. Vybraný motív a podložky je potrebné vytlačiť 4X. Podložky zlepiť, alebo umiestniť tesne vedľa seba. Obrázky rozstrihať po jednom. Deti môžu hrať sudoku na tabuli, na lavici, na koberci, ... Motívy sudoku: delenie ovocia a zeleniny, počasie, živočíchy, oblečenie, doprava, ročné obdobia, Slovensko, záchranné zložky, klíčenie semien, podmienky života rastlín, životný cyklus žaby a motýľa a iné.  Prajem príjemnú zábavu.
135447
Matematika>Prírodoveda>Prvouka>Didaktické hry>MŠ - predškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Deň vody>Deň zeme>Dopravné prostriedky>Farby>Jar>Jeseň>Leto>Zima>Ovocie - zelenina>Rastliny>Ročné obdobia>Šport>Záchranné zložky>Živočíchy>Obojživelníci (žaby, ...)
1.50