Zahraj sa na zmrzlinára

Počet strán:
80
Veľkosť: 33.55 MB
Predávajúci:
Nahrané: 25. 05. 2023
Cena:
3.00 € vr. DPH

Vitajte vo fascinujúcom svete zmrzlinára! So špeciálnym súborom "Zahraj sa na zmrzlinára" budú mať deti možnosť si vytvoriť vlastnú zmrzlináreň plnej fantázie a zábavy. Tento súbor obsahuje široký výber rôznych druhov kornútkov, zmrzlín, nanukov a posýpok a atď..., aby si mohli vychutnať vytváranie svojich vlastných lahodných zmrzlinových kreácií.

Ale to nie je všetko! V súbore nájdete aj všetky potrebné doplnky, ako sú farebné servítky a lyžičky, aby ste mohli svoje výtvory servírovať s eleganciou. A pre skutočnú autenticitu nechýbajú ani bankovky, mince, terminál a kasa, ktoré vás zavedú do sveta obchodovania a zároveň rozvíjajú vaše matematické schopnosti.

Súbor "Zahraj sa na zmrzlinára" je plný inšpirácie a nápadov na hru. Obsahuje 80 strán plných kreatívnych a interaktívnych aktivít. Môžete si vystrihnúť rôzne prvky,  menu, otváracie hodiny a dokonca aj vlastnú zmrzlinovú ponuku! Možnosti sú neobmedzené, len predstavivosť detí je kľúčom k zábave.

A tu je skvelý tip: Pre dlhotrvajúcu ochranu a opakovateľné hranie si môžete zalaminovať súbory, aby ste ich mohli znovu a znovu používať bez obáv o poškodenie. Táto investícia sa vám vyplatí, pretože si budete môcť vychutnávať zmrzlinársku zábavu na dlhé hodiny.

Tak, čo ešte váhate? Vytvorte si svoju vlastnú zmrzlináreň so súborom "Zahraj sa na zmrzlinára" a pustite sa do dobrodružstva plných chutí, farieb a zábavy spolu s vašimi detičkami.
Počet ks: 80
Formát: PDF
 

Ďalšie produkty od autora ELFI

60956
Nepriradené k predmetu
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Špeciálna pedagogika
Diplomy, pochvaly
Ďakovný list pre školáka s vysvedčením pre pani učiteľku.
1.50 €
60141
Nemecký jazyk
MŠ, Školský klub detí, MŠ - predškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Edukačné kartičky domáce zvieratká na osvojenie si slovnej zásoby. Kartičky sú dostupné v slovenskom, anglickom a
2.50 €
60957
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci
Diplomy, pochvaly
Ďakovný list pre škôlkarku pre pani učiteľk spolu s vysvedčením pre ňu.
1.50 €
60562
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci
Diplomy, pochvaly
Spomienkové listy ku úspešnému ukončeniu predprimárneho vzdelávania. Súbor obsahuje 2 listy pre veľkého predškoláka a
1.50 €
Zahraj sa na zmrzlinára Zahraj sa na zmrzlinára
Vitajte vo fascinujúcom svete zmrzlinára! So špeciálnym súborom "Zahraj sa na zmrzlinára" budú mať deti možnosť si vytvoriť vlastnú zmrzlináreň plnej fantázie a zábavy. Tento súbor obsahuje široký výber rôznych druhov kornútkov, zmrzlín, nanukov a posýpok a atď..., aby si mohli vychutnať vytváranie svojich vlastných lahodných zmrzlinových kreácií. Ale to nie je všetko! V súbore nájdete aj všetky potrebné doplnky, ako sú farebné servítky a lyžičky, aby ste mohli svoje výtvory servírovať s eleganciou. A pre skutočnú autenticitu nechýbajú ani bankovky, mince, terminál a kasa, ktoré vás zavedú do sveta obchodovania a zároveň rozvíjajú vaše matematické schopnosti. Súbor "Zahraj sa na zmrzlinára" je plný inšpirácie a nápadov na hru. Obsahuje 80 strán plných kreatívnych a interaktívnych aktivít. Môžete si vystrihnúť rôzne prvky,  menu, otváracie hodiny a dokonca aj vlastnú zmrzlinovú ponuku! Možnosti sú neobmedzené, len predstavivosť detí je kľúčom k zábave. A tu je skvelý tip: Pre dlhotrvajúcu ochranu a opakovateľné hranie si môžete zalaminovať súbory, aby ste ich mohli znovu a znovu používať bez obáv o poškodenie. Táto investícia sa vám vyplatí, pretože si budete môcť vychutnávať zmrzlinársku zábavu na dlhé hodiny. Tak, čo ešte váhate? Vytvorte si svoju vlastnú zmrzlináreň so súborom "Zahraj sa na zmrzlinára" a pustite sa do dobrodružstva plných chutí, farieb a zábavy spolu s vašimi detičkami. Počet ks: 80 Formát: PDF  
60477
Slovenský Jazyk>Výtvarná výchova>Nepriradené k predmetu>Didaktické hry>Omaľovánka>Ostatné>MŠ>Školský klub detí>MŠ - predškoláci>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Deň detí>Leto>Povolania
3.00