Čítanie s porozumením - zdravé jedlo

Ročník:
Počet strán:
7
Veľkosť: 10.77 MB
Typ súboru: pdf
Nahrané:
Naposledy upravené:
9. 5. 2024
Zdieľať:

Čítanie s porozumením - zdravé jedlo

Materiál je určený na precvičovanie čítania v 3. a 4. ročníku ZŠ s dôrazom na porozumenie textu. Je určený na vytlačenie a priamu prácu s textom na vyučovacej hodine. Ku každému textu prislúcha 1 pracovný list. Text je zameraný na oblasť zdravého životného štýlu. Formou receptov sa žiaci oboznamujú s potravinami, ktoré sú prospešné pre naše zdravie. Diskutujeme o tom, ako cukor a umelé prídavné látky v potravinách zaťažujú naše trávenie. Zameriavame sa na prirodzenú stravu, ktorá naše telo podporuje a dodáva nám silu.

Ďalšie produkty od autora Miroslava Hrnčiríková

107025
Biológia
3., 4., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovné listy
Liečivé rastliny / Spoločenstvo lúk Základné vysvetlenie bylín ako prírodných liekov. Dôvody prečo používať byliny, ich
3.90 €
107583
Biológia
3., 4., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovné listy
Čo sú to kvalitné obilniny? Spoznávame staré druhy obilnín. Od obilniny k múke, od múke k jedlu. Čo je špalda, pohánka
3.90 €
115641
Matematika
3.
Pracovné listy
Pracovné listy Matematika 3 15 pracovných listov z učiva matematiky pre 3. ročník ZŠ zoradené postupne podľa preberaného
3.90 €
73159
Slovenský Jazyk
3., 4.
Výzdoba triedy
Vybrané slová po b,m, p, r, s, v, z. Materiál určený na nástenku s grafikou podporujúcou zdravý životný štýl a ekológiu.
2.60 €
Čítanie s porozumením - zdravé jedlo Čítanie s porozumením - zdravé jedlo
Čítanie s porozumením - zdravé jedlo Materiál je určený na precvičovanie čítania v 3. a 4. ročníku ZŠ s dôrazom na porozumenie textu. Je určený na vytlačenie a priamu prácu s textom na vyučovacej hodine. Ku každému textu prislúcha 1 pracovný list. Text je zameraný na oblasť zdravého životného štýlu. Formou receptov sa žiaci oboznamujú s potravinami, ktoré sú prospešné pre naše zdravie. Diskutujeme o tom, ako cukor a umelé prídavné látky v potravinách zaťažujú naše trávenie. Zameriavame sa na prirodzenú stravu, ktorá naše telo podporuje a dodáva nám silu.
126130
Slovenský Jazyk>Slovenský jazyk - čítanie>Prírodoveda>Pracovné listy>Príprava hodiny/lekcie>3.>4.
3.90