Stupnice - súbor kartičiek plus eBook od Zeldy a Malvína

Počet strán:
30
Veľkosť: 1.73 MB
Typ súboru: zip
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
6. 4. 2024
Zdieľať:

Súbor kariet k výuke stupníc od Zeldy a Malvína. Spolu 136 kariet. Zahrnuté sú všetky durové a molové stupnice s krížikmi a béčkami,predznamenania a poltóny, plus obraty kvintakordu všetkých stupníc.  Rad molových stupníc je zobrazený ako molová prirodzená.Veľké karty zobrazujú zhrnutie pojmov, stupníc, predznamenaní v niekoľkých formách. Ako tabuľka alebo kvintový či kvartový kruh. Všetky karty sa dajú buď zalaminovať alebo nalepiť do zošita. V súbore nájdete aj vrecúška osobitne pre kartičky s obratom kvintakordu a stupníc. Zelda sa stará o durové stupnice a Malvín o molové. Obrázky Zeldy a Malvína pomôžu v orientácii kartičiek. Menšie kartičky sa môžu prestrihnúť na polovicu a použiť ako priraďovacie karty. Využitie tohto súboru je nekonečné a poslúži nielen začiatočníkom. Pri školských či domácich úlohách, tvorbe plagátov  prezentácii, ako súčasť poznámok, k rôznym hrám, ako pomôcka pri písomkách na bleskové opakovanie na začiatku hodiny alebo na konci hodiny ..........

V ZIP súbore nájdete dve PDF. Prvý na tlač kartičiek. Druhý s odkazom na eBook. Tento eBook môžte použiť v triede s projectorom alebo zdieľať so žiakmi na stránkach ktoré používate k výuke.

Zelda a Malvín pravidelne tvoria pracovné listy na precvičovanie stupníc. Tu sú ich prvotiny.

Maľovanie podľa stupníc - veľryba - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Stupnice - pracovné listy č.1 - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Kamarátka Pianissima sa stará o stupnice na klávesnici

Stupnice na klávesnici - priraďovacie karty s Pianissimou - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Noty na klávesnici - pracovné listy s Pianissimou - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Ďalšie produkty od autora Tatiana Turner

125486
Anglický jazyk
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Trojzložkové karty
Precvič si abecedu s jabĺčkami. Priraďovacie kartičky si vystrihni, pomiešaj a správne priraď. Na prázdne kartičky s
1.00 €
40193
Hudobná výchova
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Ahoj, volám sa Banji a starám sa o notovú osnovu. Pripravil som pre vás maľovanie podľa nôt na linajkách a v medzerách
1.00 €
125499
Hudobná výchova
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skladačky
Záložku vystrihni po plnej čiare, zlož a zlep. Záložky poslúžia aj ako ťaháčiky alebo ako kartičky na opakovanie. Spolu
2.00 €
52624
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatné
Trvanie nôt ,plagáty pre najmenších. Súbor obsahuje aj eBook k práci s projektorom. V ponuke sú aj plagáty na
1.00 €
Stupnice - súbor kartičiek plus eBook od Zeldy a Malvína Stupnice - súbor kartičiek plus eBook od Zeldy a Malvína
Súbor kariet k výuke stupníc od Zeldy a Malvína. Spolu 136 kariet. Zahrnuté sú všetky durové a molové stupnice s krížikmi a béčkami,predznamenania a poltóny, plus obraty kvintakordu všetkých stupníc.  Rad molových stupníc je zobrazený ako molová prirodzená.Veľké karty zobrazujú zhrnutie pojmov, stupníc, predznamenaní v niekoľkých formách. Ako tabuľka alebo kvintový či kvartový kruh. Všetky karty sa dajú buď zalaminovať alebo nalepiť do zošita. V súbore nájdete aj vrecúška osobitne pre kartičky s obratom kvintakordu a stupníc. Zelda sa stará o durové stupnice a Malvín o molové. Obrázky Zeldy a Malvína pomôžu v orientácii kartičiek. Menšie kartičky sa môžu prestrihnúť na polovicu a použiť ako priraďovacie karty. Využitie tohto súboru je nekonečné a poslúži nielen začiatočníkom. Pri školských či domácich úlohách, tvorbe plagátov  prezentácii, ako súčasť poznámok, k rôznym hrám, ako pomôcka pri písomkách na bleskové opakovanie na začiatku hodiny alebo na konci hodiny .......... V ZIP súbore nájdete dve PDF. Prvý na tlač kartičiek. Druhý s odkazom na eBook. Tento eBook môžte použiť v triede s projectorom alebo zdieľať so žiakmi na stránkach ktoré používate k výuke. Zelda a Malvín pravidelne tvoria pracovné listy na precvičovanie stupníc. Tu sú ich prvotiny. Maľovanie podľa stupníc - veľryba - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk) Stupnice - pracovné listy č.1 - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk) Kamarátka Pianissima sa stará o stupnice na klávesnici Stupnice na klávesnici - priraďovacie karty s Pianissimou - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk) Noty na klávesnici - pracovné listy s Pianissimou - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)
39763
Hudobná výchova>Trojzložkové karty>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
5.00