Peter a vlk - otvárací kvet

Kategória:
Počet strán:
9
Veľkosť: 734.12 KB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
3. 4. 2024
Zdieľať:

Peter a Vlk. Hudobná rozprávka ktorú skomponoval Sergej Prokofiev v roku 1936 pre symfonický orchester a hlavne pre deti, ktoré sa prostredníctvom skladby zoznámia s hudobnými nástrojmi hravou formou. Táto hudobná rozprávka je súčasťou výchovných koncertov po celom svete. Práca s touto hudobnou rozprávkou bude stále aktuálna, určite sa už mnohý z vás  zúčastnili  so svojími žiakmi tohto výchovného koncertu.Otvárací kvet nájdete aj v MEGA súbore. Dve verzie .Prvá pre najmenších, kvet si vyrobia bez strihania a lepenia lupienkov, lupienky majú predtlačené obrázky a popis a druhá verzia pre starších muzikantov. Lupienky treba správne priradiť a to obrázok hudobného nástroja, pomenovanie nástroja a obrázok postavy ktorú v príbehu zobrazuje.

Návod k použitiu je uvedený na každom liste.

Peter a Vlk - MEGA SÚBOR - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Ďalšie produkty od autora Tatiana Turner

52869
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Zelda a Malvín z hudobného mestečka si pre vás pripravili pracovné listy - omaľovanky, na precvičenie stupníc na tému
2.00 €
927
Hudobná výchova
Pracovné listy
Notový papier pre malých aj veľkých muzikantov. Pre dievčatko, pre chlapčeka a pre kamarátov
1.00 €
36107
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postrehová hra
Kartičky s hudobnými nástrojmi, bicie, klávesové, dychové, strunové. Nielen ku klasickej postrehovej hre ale aj k rôznym
1.99 €
64942
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Trojzložkové karty
Karty k výuke intervalov. Väčšia veľkosť pre učiteľa a menšie kartičky pre žiakov. Pár kariet si môžte zlepiť a získať
1.00 €
Peter a vlk - otvárací kvet Peter a vlk - otvárací kvet
Peter a Vlk. Hudobná rozprávka ktorú skomponoval Sergej Prokofiev v roku 1936 pre symfonický orchester a hlavne pre deti, ktoré sa prostredníctvom skladby zoznámia s hudobnými nástrojmi hravou formou. Táto hudobná rozprávka je súčasťou výchovných koncertov po celom svete. Práca s touto hudobnou rozprávkou bude stále aktuálna, určite sa už mnohý z vás  zúčastnili  so svojími žiakmi tohto výchovného koncertu.Otvárací kvet nájdete aj v MEGA súbore. Dve verzie .Prvá pre najmenších, kvet si vyrobia bez strihania a lepenia lupienkov, lupienky majú predtlačené obrázky a popis a druhá verzia pre starších muzikantov. Lupienky treba správne priradiť a to obrázok hudobného nástroja, pomenovanie nástroja a obrázok postavy ktorú v príbehu zobrazuje. Návod k použitiu je uvedený na každom liste. Peter a Vlk - MEGA SÚBOR - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)
98471
Hudobná výchova>Pracovné listy>ZŠ – 1. STUPEŇ>Hudobné nástroje
2.00