Záhadný koncert v zoo (hudobné nástroje a exotické zvieratá)

Počet strán:
43
Veľkosť: 41.88 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
6. 3. 2024
Zdieľať:

Záhadný koncert v ZOO🌿🦁
Pátracia akcia, ktorá prepája medzipredmetové vzťahy : Človek a príroda (Prírodoveda) a Umenie a kultúra (Hudobná výchova). Je vhodná pre deti od 4-10 rokov.

🌿Deti/žiaci dostanú správu od zoologičky, zistia, že v noci sa v zoo dejú čudné veci. Vytvoria si lupy a menovky pre pátračov a pripravia sa na pátraciu akciu. Navštívia pani zoologičku a vypočujú si nahrávku zvukov, čo počujú? Hudobné nástroje! Začína sa pátracia akcia, deti sledujú stopy exotických zvierat, nachádzajú hudobné nástroje. V noci sa ocitajú v zoo a odhaľujú záhadu nočného koncertu.

🌿Súbor obsahuje podrobne opísané návrhy aktivít, makety na menovky, lupy, náučné plagáty, hudobné nástroje, záznamový hárok pre pátračov, stopy zvierat a mnoho ďalšieho.

Ďalšie produkty od autora Kreatívni učitelia

110507
Slovenský jazyk - čítanie
MŠ, Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omaľovánka
Súbor obsahuje 15 dizajnov záložiek. Deti/žiaci si vyberú rozprávkovú záložku, ktorá sa im páči. Ich úlohou bude
1.49 €
101075
Slovenský Jazyk
MŠ, MŠ - predškoláci
Didaktické hry
PDF SÚBOR KARNEVAL Súbor obsahuje 34 strán aj so sprievodným textom a nápadmi.
2.99 €
106293
Matematika
MŠ, MŠ - predškoláci
Didaktické hry
Štipcovačka s krásnymi jarnými a veľkonočnými obrázkami. Obsahuje 16 kartičiek.
0.99 €
111554
Slovenský Jazyk
MŠ, Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Hodnotenie, sebahodnotenie
Moja prvá kniha (marec, mesiac knihy) Dieťa/žiak si vytvára svoju prvú vlastnú knihu, podpíše sa ako autor a postupne
2.49 €
Záhadný koncert v zoo (hudobné nástroje a exotické zvieratá) Záhadný koncert v zoo (hudobné nástroje a exotické zvieratá)
Záhadný koncert v ZOO🌿🦁 Pátracia akcia, ktorá prepája medzipredmetové vzťahy : Človek a príroda (Prírodoveda) a Umenie a kultúra (Hudobná výchova). Je vhodná pre deti od 4-10 rokov. 🌿Deti/žiaci dostanú správu od zoologičky, zistia, že v noci sa v zoo dejú čudné veci. Vytvoria si lupy a menovky pre pátračov a pripravia sa na pátraciu akciu. Navštívia pani zoologičku a vypočujú si nahrávku zvukov, čo počujú? Hudobné nástroje! Začína sa pátracia akcia, deti sledujú stopy exotických zvierat, nachádzajú hudobné nástroje. V noci sa ocitajú v zoo a odhaľujú záhadu nočného koncertu. 🌿Súbor obsahuje podrobne opísané návrhy aktivít, makety na menovky, lupy, náučné plagáty, hudobné nástroje, záznamový hárok pre pátračov, stopy zvierat a mnoho ďalšieho.
111491
Hudobná výchova>Prírodoveda>Didaktické hry>Pracovné listy>Projekty>MŠ>MŠ - predškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Hudobné nástroje>Živočíchy
3.29