Slávni Hudobní Skladatelia - 19st - 20st / flapbook

Kategória:
Počet strán:
8
Veľkosť: 1.16 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
26. 3. 2024
Zdieľať:

Pracovné listy a materiál k téme Slávni Hudobní Skladatelia.

Súbor obsahuje 3 Skladateľov z obdobia 19st - 20st

Spolu 8 interaktívnych strán k výrobe pracovného listu alebo plagátu.

Obrázky si vymaľuj, vystrihni, správne priraď a nalep. Údaje o hudobnom skladateľovi doplň podľa zadania. 

V súbore je pripojený návod na postup, ako aj nápoveda s údajmi pre rýchlu referenciu pre učiteľa v prípade že nám vypne internet a nevieme si spomenúť :)

Žiaci môžu takto zhotovený plagát použiť pre prezentácii prebraného učiva čím sa trénujú  v ústnom prejave a vystupovaní. Obľúbenú skladbu môžu bližšie priblížiť napr. spomenúť hudobné nástroje aké počuli. Prezentáciu ukončia pikoškou či zaujímavím faktom zo života skladateľa.

Takto zhotovený pracovný list môže slúžiť ako plagát alebo si ho  možno nalepiť do zošita .

Po zhotovení všetkých piatich pracovných listov (pozri v obchode) si ich môžte spojiť a utvoriť vlastnú knihu. Stačí stránky predierkovať a spojiť napríklad mašličkou. V obchodíku nájdete viacej projektov pre malých hudobníkov. Postupne si ich môžte pridávať k takto utvorenej knihe.

Obdobia tvorby

19st - 20st

Hudobní Skladatelia 

Claude Debussy, George Gershwin, Sergej Sergejevič Prokofiev

Súbor je súčasťou BUNDLE

Slávni Hudobní Skladatelia - flapbook BUNDLE - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)

Ďalšie produkty od autora Tatiana Turner

92257
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Hudobné maľovanie s témou zimy. Zahrnuté sú noty, pomlčky a dynamické znamienka. Hudobné maľovanie podľa počtu dôb -
2.00 €
125273
Hudobná výchova
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovné listy
Hudobné znaky pre najmenších. Obťahovanie a strihanie. Spolu 50 strán. Stránky si môžte zalaminovať a opakovane používať
3.00 €
961
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Projekty
Urob si sám interaktívne leporelo so slávnymi hudobnými skladateľmi. LEPORELO obsahuje 15 hudobných skladateľov BAROKO •
5.00 €
125283
Hudobná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skladačky
Otváracia kniha s textom a obrázkami hudobnej rozprávky Peter a vlk.Text v rámčeku vystrihni a nalep na ľavú stranu
3.00 €
Slávni Hudobní Skladatelia - 19st - 20st / flapbook Slávni Hudobní Skladatelia - 19st - 20st / flapbook
Pracovné listy a materiál k téme Slávni Hudobní Skladatelia. Súbor obsahuje 3 Skladateľov z obdobia 19st - 20st Spolu 8 interaktívnych strán k výrobe pracovného listu alebo plagátu. Obrázky si vymaľuj, vystrihni, správne priraď a nalep. Údaje o hudobnom skladateľovi doplň podľa zadania.  V súbore je pripojený návod na postup, ako aj nápoveda s údajmi pre rýchlu referenciu pre učiteľa v prípade že nám vypne internet a nevieme si spomenúť :) Žiaci môžu takto zhotovený plagát použiť pre prezentácii prebraného učiva čím sa trénujú  v ústnom prejave a vystupovaní. Obľúbenú skladbu môžu bližšie priblížiť napr. spomenúť hudobné nástroje aké počuli. Prezentáciu ukončia pikoškou či zaujímavím faktom zo života skladateľa. Takto zhotovený pracovný list môže slúžiť ako plagát alebo si ho  možno nalepiť do zošita . Po zhotovení všetkých piatich pracovných listov (pozri v obchode) si ich môžte spojiť a utvoriť vlastnú knihu. Stačí stránky predierkovať a spojiť napríklad mašličkou. V obchodíku nájdete viacej projektov pre malých hudobníkov. Postupne si ich môžte pridávať k takto utvorenej knihe. Obdobia tvorby 19st - 20st Hudobní Skladatelia  Claude Debussy, George Gershwin, Sergej Sergejevič Prokofiev Súbor je súčasťou BUNDLE Slávni Hudobní Skladatelia - flapbook BUNDLE - Hudobná výchova | UčiteliaUčiteľom.sk (uciteliaucitelom.sk)
905
Hudobná výchova>Pracovné listy>ZŠ – 1. STUPEŇ
2.00