Zima

Počet strán:
97
Veľkosť: 70.08 MB
Typ súboru: pdf
Nahrané:
Naposledy upravené:
3. 11. 2023
Zdieľať:

Po jeseni prišla zima, v pracovných listoch sa s úsmevom vyšantila. Súbor pracovných listov so zimnou tematikou. Obsahuje autorskú pieseň o ZIME na melódiu ,,Prší, prší", ale aj autorskú báseň o VLOČKE, ktorá sa postará o to, aby v našich srdciach bola láska. Báseň vhodná na dramatizáciu (pridaný popis).

Deti si zároveň hravou formou precvičia grafomotoriku, zrakové vnímanie, svoju pozornosť, rozvoj myslenia, matematické predstavy, sluchové vnímanie, kreativitu. Okrem iného obsahuje tiež námety na aktivity s deťmi, zimné obliekanie (aj oblečenie na vystrihnutie a obliekanie postavy), obleč si svojho snehuliaka, zábavná hra s kockou - dotvor si svojho snehuliaka, slová a slabiky, väčší - menší, zimný kvíz, nájdi tieň a vytvor správne dvojice, zimné športy, zimné záložky do knihy, nájdi rozdielny obrázok, pexeso, puzzle, sudoku, labyrint, omaľovánky, vyfarbovanie podľa čísiel, vyjadrenie emócií, nájdi 5 rozdielov, vystrihovanie, dokresľovanie, spájanie, štipcovanie a mnoho iného. Hurá do objavovania čarokrásnej zimy!

Ďalšie produkty od autora Mgr. Michaela Šišoláková

136455
Triednická hodina
Školský klub detí, ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, pochvaly
Súbor obsahuje 2 typy uvítacích listov pre deti navštevujúce školský klub detí (ŠKD). Sú vytvorené pre pani
1.00 €
125742
Prírodoveda
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Špeciálna pedagogika
Didaktické hry
Súbor obsahuje pracovné listy zamerané na tematiku - zúbky. Jeho významným cieľom je podporiť u detí pozitívny vzťah a
3.99 €
96976
Grafomotorika
MŠ, MŠ - predškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Súbor pozostávajúci z 3 typov aktivít. Prvá aktivita je zameraná na doplnenie správneho čísla v obore 1 – 10 (MŠ), ale i
2.00 €
115322
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Špeciálna pedagogika
Didaktické hry
Súbor je zameraný na tematiku Veľkej noci. Obsahuje pracovné listy, ktorými si deti precvičia zrakové vnímanie, svoju
2.00 €
Zima Zima
Po jeseni prišla zima, v pracovných listoch sa s úsmevom vyšantila. Súbor pracovných listov so zimnou tematikou. Obsahuje autorskú pieseň o ZIME na melódiu ,,Prší, prší", ale aj autorskú báseň o VLOČKE, ktorá sa postará o to, aby v našich srdciach bola láska. Báseň vhodná na dramatizáciu (pridaný popis). Deti si zároveň hravou formou precvičia grafomotoriku, zrakové vnímanie, svoju pozornosť, rozvoj myslenia, matematické predstavy, sluchové vnímanie, kreativitu. Okrem iného obsahuje tiež námety na aktivity s deťmi, zimné obliekanie (aj oblečenie na vystrihnutie a obliekanie postavy), obleč si svojho snehuliaka, zábavná hra s kockou - dotvor si svojho snehuliaka, slová a slabiky, väčší - menší, zimný kvíz, nájdi tieň a vytvor správne dvojice, zimné športy, zimné záložky do knihy, nájdi rozdielny obrázok, pexeso, puzzle, sudoku, labyrint, omaľovánky, vyfarbovanie podľa čísiel, vyjadrenie emócií, nájdi 5 rozdielov, vystrihovanie, dokresľovanie, spájanie, štipcovanie a mnoho iného. Hurá do objavovania čarokrásnej zimy!
88412
Grafomotorika>Matematika>Prvouka>Didaktické hry>Piesne, básne>Pracovné listy>MŠ>MŠ - predškoláci>Školský klub detí>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima>Ročné obdobia>Vianoce
4.00