Adventný kalendár dobrých skutkov

Predmet:
Anglický jazyk
Ročník:
MŠ - predškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategória:
Ostatné
Téma:
Vianoce
Počet strán:
45
Veľkosť: 3.73 MB
Predávajúci:
Nahrané: 23. 11. 2022
Cena:
2.20 € vr. DPH

ADVENTNÝ KALENDÁR  dobrých skutkov alebo vianočných vtipov.

Súbor obsahuje dve verzie: Jedna je v slovenskom jazyku a obsahuje 24 dobrých skutkov a druhá v anglickom jazyku a obsahuje 23 vtipov a vtipných hádaniek (známe ako lunch box jokes).

Dajú sa použiť aj obe verzie naraz - každý deň sa budú pod dátumom skrývať dve kartičky: 1 vtip a 1 dobrý skutok.

Vtipy a hádanky sú výborné aj ako samostatná pomôcka na hodinu angličtiny - rozvoj slovnej zásoby, spoznávanie notoricky známych vtipov z anglicky hovoriacich krajín, rozpoznávanie vtipného kontextu - rovnako znejúce slová v rôznom kontexte dostávajú iný význam a pod.

Poradie kartičiek je ľubovoľné.

Celý súbor presne obsahuje:

- kartičky s číslami 1 - 24 (veľkosť kartičky 11x12,6cm = 2 kartičky na formáte A4)

- písmenká na vyskladanie nápisov: VESELÉ VIANOCE, MERRY CHRISTMAS (veľkosť kartičky 8x9,2cm = 3 kartičky na formáte A4)

- 24 dobrých skutkov v slovenskom jazyku (24 kartičiek s návrhmi dobrých skutkov, ktoré deti počas decembra plnia, plus prázdne kartičky, kde si p.učiteľka môže navrhnúť a napísať vlastné)

- 23 vtipov (lunch box jokes) v anglickom jazyku + posledná kartička Merry Christmas

 

Adventný kalendár dobrých skutkov Adventný kalendár dobrých skutkov
ADVENTNÝ KALENDÁR  dobrých skutkov alebo vianočných vtipov. Súbor obsahuje dve verzie: Jedna je v slovenskom jazyku a obsahuje 24 dobrých skutkov a druhá v anglickom jazyku a obsahuje 23 vtipov a vtipných hádaniek (známe ako lunch box jokes). Dajú sa použiť aj obe verzie naraz - každý deň sa budú pod dátumom skrývať dve kartičky: 1 vtip a 1 dobrý skutok. Vtipy a hádanky sú výborné aj ako samostatná pomôcka na hodinu angličtiny - rozvoj slovnej zásoby, spoznávanie notoricky známych vtipov z anglicky hovoriacich krajín, rozpoznávanie vtipného kontextu - rovnako znejúce slová v rôznom kontexte dostávajú iný význam a pod. Poradie kartičiek je ľubovoľné. Celý súbor presne obsahuje: - kartičky s číslami 1 - 24 (veľkosť kartičky 11x12,6cm = 2 kartičky na formáte A4) - písmenká na vyskladanie nápisov: VESELÉ VIANOCE, MERRY CHRISTMAS (veľkosť kartičky 8x9,2cm = 3 kartičky na formáte A4) - 24 dobrých skutkov v slovenskom jazyku (24 kartičiek s návrhmi dobrých skutkov, ktoré deti počas decembra plnia, plus prázdne kartičky, kde si p.učiteľka môže navrhnúť a napísať vlastné) - 23 vtipov (lunch box jokes) v anglickom jazyku + posledná kartička Merry Christmas  
38078
Anglický jazyk>Etická výchova>Nepriradené k predmetu>Ostatné>MŠ - predškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vianoce
2.20