Ja mám, kto má? Leto

Kategória:
Téma:
Počet strán:
17
Veľkosť: 74.1 MB
Typ súboru: pdf
Predávajúci:
Nahrané:
Naposledy upravené:
3. 6. 2024
Zdieľať:

Aktivita obsahuje 28 hracích kariet na tému Leto. V prípade záujmu si môžete vytlačiť aj zadnú stranu kartičiek (pozadia). Pozadie sa nachádza na strane 9 (alebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovať, prípadne vytlačiť na tvrdý papier, aby sa predĺžila ich životnosť. Súbor obsahuje dve rôzne varianty (s farebným a bielym pozadím). Môžete si vybrať, ktorý variant si chcete vytlačiť.

Pred hrou

Je vhodné si s deťmi vopred pomenovať všetky obrázky a zistiť, či sú deťom jasné.

Priebeh hry

Deťom rozdáme jednotlivé kartičky. Nasledovne deti hovoria: "Ja mám.., kto má...?" a na to nadväzujú ďalšie deti. Deti môžu po odohraní jednotlivých kartičiek odkladať karty pred seba a skladať ich tak do postupného "domina".

Ďalšie produkty od autora Marie Halámková

46445
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci
Skladačky
Súbor obsahuje 20 aktivít na tému Karneval. Aktivity je vhodné po vytlačení zalaminovať a opatriť suchým zipsom. Párne
1.70 €
86994
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci, Školský klub detí, 1.
Postrehová hra
Súbor obsahuje 10 netopierov, ktorí v sebe schovávajú vždy štyri obrázky. Úlohou detí je nájsť jeden obrázok, ktorý do
1.50 €
47160
Nepriradené k predmetu
MŠ, MŠ - predškoláci
Pracovné listy
Súbor Príchod jari obsahuje PL so zameraním na: grafomotoriku jemnú motoriku zrakové vnímanie predmatematickú gramotnosť
2.20 €
82863
Slovenský Jazyk
MŠ, MŠ - predškoláci, 1., 2.
Postrehová hra
Súbor obsahuje 3 tekvice (A4), v ktorých sa schováva dohromady 36 obrázkov. Súčasťou súboru je 36 koliesok protikladných
1.70 €
Ja mám, kto má? Leto Ja mám, kto má? Leto
Aktivita obsahuje 28 hracích kariet na tému Leto. V prípade záujmu si môžete vytlačiť aj zadnú stranu kartičiek (pozadia). Pozadie sa nachádza na strane 9 (alebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovať, prípadne vytlačiť na tvrdý papier, aby sa predĺžila ich životnosť. Súbor obsahuje dve rôzne varianty (s farebným a bielym pozadím). Môžete si vybrať, ktorý variant si chcete vytlačiť. Pred hrou Je vhodné si s deťmi vopred pomenovať všetky obrázky a zistiť, či sú deťom jasné. Priebeh hry Deťom rozdáme jednotlivé kartičky. Nasledovne deti hovoria: "Ja mám.., kto má...?" a na to nadväzujú ďalšie deti. Deti môžu po odohraní jednotlivých kartičiek odkladať karty pred seba a skladať ich tak do postupného "domina".
130526
Nepriradené k predmetu>Já mám, kto má>MŠ>MŠ - predškoláci>1.>Špeciálna pedagogika>Leto
1.75